-
Jelly Gelly AcryGel Banana Smoothie 20ml [ACRY10]Introducing our revolutionary AcryGel, a truly exclusive product that blends the exceptional qualities of acrylic and gel. Designed to provide a superior manicure experience, this innovative formula offers a thick consistency, effortless application, and remarkable durability, delivering professional-looking results every time. The first thing...
- $29.00
-
$52.00 - $29.00
- Unit price
- per
-
Jelly Gelly AcryGel Baby Blue 20ml [ACRY08]Introducing our revolutionary AcryGel, a truly exclusive product that blends the exceptional qualities of acrylic and gel. Designed to provide a superior manicure experience, this innovative formula offers a thick consistency, effortless application, and remarkable durability, delivering professional-looking results every time. The first thing...
- $29.00
-
$52.00 - $29.00
- Unit price
- per
-
Jelly Gelly AcryGel Cover Nude 50ml [ACRY04]Introducing our revolutionary AcryGel, a truly exclusive product that blends the exceptional qualities of acrylic and gel. Designed to provide a superior manicure experience, this innovative formula offers a thick consistency, effortless application, and remarkable durability, delivering professional-looking results every time. The first thing...
- $45.00
-
$81.00 - $45.00
- Unit price
- per
-
Jelly Gelly self-leveling gel Fluffy Clear 40ml [FL01]Create flawless gel nails with Jelly Gelly self-leveling gel. This UV/LED gel has a liquid consistency that makes it easy to apply and distribute evenly on the nail plate. With strong adhesion, it's perfect for working with forms and strengthening natural or extended nails....
- $38.00
-
$64.00 - $38.00
- Unit price
- per
-
Jelly Gelly AcryGel Cover Pink 50ml [ACRY03]Introducing our revolutionary AcryGel, a truly exclusive product that blends the exceptional qualities of acrylic and gel. Designed to provide a superior manicure experience, this innovative formula offers a thick consistency, effortless application, and remarkable durability, delivering professional-looking results every time. The first thing...
- $45.00
-
$81.00 - $45.00
- Unit price
- per